Pozvánka do školy na komentovanou prohlídku s průvodcem

Milé děti, vážení rodiče,

srdečně Vás zveme do naší školy na komentovanou prohlídku s průvodcem, která se uskuteční v úterý 14. března 2023.

Komu je tato prohlídka určena? Především dětem a rodičům, kteří mají zájem, aby jejich děti od příštího školního roku začaly navštěvovat naši základní školu – nikoliv však od prvního ročníku, ale po přestupu na druhý stupeň. Tato pozvánka tedy necílí na naše budoucí prvňáčky; pro ně a jejich rodiče připravujeme jiné akce.

Nejvíce dětí k nám běžně přestupuje ze Základní školy Kopřivnice-Mniší, a právě pro ně tuto prohlídku chystáme. Navštívit nás může ale kdokoliv další – děti a rodiče, kterých by se přestup týkal až v přespříštím roce, kdokoliv, kdo uvažuje o změně školy…

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na mou zástupkyni Mgr. Martinu Bílkovou na telefonním čísle 774 429 360. Jinak se na Vás budeme těšit od šestnácti hodin ve škole.

S přáním hezkých dnů

Mgr. Olga Síbrtová