Novinky MŠ

Děti lovily bacily aneb jak jsme vyhráli čisticí prostředky Domestos

Naše mateřinka se na podzim zúčastnila soutěže s firmou Domestos, která probíhala od 1. října do 31. prosince 2018. „Úkolem dětí bylo nejen mytí rukou, ale i zpracování plánu Jak vyhrát nad bacily, do kterého zapojily také své rodiče, kteří poctivě sbírali účtenky od zakoupených prostředků firmy Domestos,“ říká k soutěži vedoucí učitelka mateřské školy Bc. Markéta Dejová. „Všechny aktivity, které děti plnily, byly oceněny bodováním. V soutěži jsme byli nakonec úspěšní a naše škola vyhrála prostředky Domestos v hodnotě 7000 korun,“ dodává vedoucí učitelka.

„Čisticí prostředky jsme si objednali v drogerii a do školy je dovezli najednou pořádně zatíženým autem,“ popisuje výhru vedoucí ekonomického a provozního úseku Mgr. Monika Čempel. „Kluci z devítky nám je pomohli z auta vyložit a poté se společně s našimi lovci bacilů vyfotografovali,“ dodává Monika Čempel s tím, že čisticí prostředky budou pro paní uklízečky vítanou pomocí při úklidu po mnoho dalších týdnů.

Mgr. Petra Stoklasová

Rodiče a děti z mateřinky,
v pondělí 27. května 2019 budeme mít interaktivní přednášku hasičů z Lichnova. Na programu bude ukázka hasičského auta, ukázka výstroje i požární prevence dětí. Program bude probíhat na fotbalovém hřišti v Lichnově od 10 do 11 hodin. Zvolte dětem oblečení, které si mohou ušpinit.

Těší se tým mateřské školy

Akce bude probíhat jen za příznivého počasí.

všechny články v Novinkách MŠ