Novinky ŠJ

Informace k odběru stravy od 25. května 2020

Vážení strávníci,
na základě hygienických pokynů pro školní jídelny bude vydán oběd v první den neplánované nepřítomnosti žáka pouze do jednorázového obalu za poplatek 7 Kč. Obědy lze vyzvednout u vchodu do školní jídelny v době od 10:50 do 11:15. Prosíme o dodržení času výdeje. Tyto podmínky platí i pro cizí strávníky. Přihlašování a odhlašování stravy zůstává stejné přes systém Strava.cz. Děkujeme za pochopení.

Dále Vás upozorňujeme na nový vzhled stránky Strava.cz, neboť proběhla aktualizace tohoto programu. Ničeho se nelekejte, vše je velmi podobné předchozí verzi. 

Pro ty, kteří ještě nejsou přihlášeni, přinášíme návod k přihlášení. Ve vyhledávači zadejte Strava.cz. Vyplňte výběr jídelny 6068, uživatele a heslo, které jste dostali při zakoupení čipu. Poté se přihlásíte do objednávacího systému Strava.cz. Po prvním přihlášení doporučujeme změnu hesla. 

V objednávkách uvidíte aktuální jídelní lístek a stav konta. Odhlašování probíhá tak, že odkliknete den, který chcete odhlásit, a odešlete. 

V nastavení, pokud vyplníte svoji e-mailovou adresu, si můžete vybrat řadu nabídek. Doporučujeme první tři:

  • potvrzení objednávky, 
  • měsíční přehled, 
  • upozornění na neodebranou stravu. 

Pokud se Vám nepodaří první přihlášení nebo jste zapomněli heslo, pište na e-mail jidelna@zslichnov.cz

Alena Kandráčová
vedoucí školní jídelny


Informace ze školní jídelny o přerušení provozu

Vážení strávníci,
s ohledem na nouzový stav vyhlášený vládním usnesením ze dne 12. března 2020 a z důvodu uzavření základní školy a přerušení provozu mateřské školy, se přerušuje také provoz školní jídelny, a to počínaje středou 18. března 2020 na dobu neurčitou (do odvolání). O případné změně Vás budeme informovat na internetových stránkách školy, rodiče dětí a žáků naší školy i dalšími způsoby, které momentálně využíváme ke komunikaci. 

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Olga Síbrtová, ředitelka


Informace o rozšířené nabídce školní jídelny 

Vážení rodiče, milí žáci, vážení strávníci,
dovoluji si Vám oznámit, že od ledna 2020 bude naše školní jídelna nabízet výběr ze dvou jídel také ve čtvrtek. Objednávání zůstává stejné jako pro středu, a to do pondělí do 13.30 hodin. Pokud si nestihnete objednat oběd v daném termínu, bude mít strávník v tento den automaticky oběd č. 1. Věříme, že rozšíření nabídky povede k Vaší spokojenosti.  

Alena Kandráčová
vedoucí školní jídelny


Info o cenách stravného pro školní rok 2019/2020

Vážení strávníci,
vzhledem k rostoucím cenám potravin na trhu zvyšuje jídelna Základní školy a Mateřské školy Lichnov od 1. září 2019 cenu stravného. Prosíme o navýšení inkasního limitu pro obědy ZŠ na 600 Kč, pro dopolední svačiny na 400 Kč a pro stravné MŠ na 900 Kč. Platba na září proběhne k 20. srpnu 2019. 

Více informací naleznete zde:

Děkujeme za pochopení. 

Alena Kandráčová
vedoucí školní jídelny


všechny články v Novinkách ŠJ