Novinky ŠJ

Informace o rozšířené nabídce školní jídelny 

Vážení rodiče, milí žáci, vážení strávníci,                                     

dovoluji si Vám oznámit, že od ledna 2020 bude naše školní jídelna nabízet výběr ze dvou jídel také ve čtvrtek. Objednávání zůstává stejné jako pro středu, a to do pondělí do 13.30 hodin. Pokud si nestihnete objednat oběd v daném termínu, bude mít strávník v tento den automaticky oběd č. 1. Věříme, že rozšíření nabídky povede k Vaší spokojenosti.  

Alena Kandráčová
vedoucí školní jídelny


Info o cenách stravného pro školní rok 2019/2020

Vážení strávníci,
vzhledem k rostoucím cenám potravin na trhu zvyšuje jídelna Základní školy a Mateřské školy Lichnov od 1. září 2019 cenu stravného. Prosíme o navýšení inkasního limitu pro obědy ZŠ na 600 Kč, pro dopolední svačiny na 400 Kč a pro stravné MŠ na 900 Kč. Platba na září proběhne k 20. srpnu 2019. 

Více informací naleznete zde:

Děkujeme za pochopení. 

Alena Kandráčová
vedoucí školní jídelny 


Školní jídelna bude nabízet výběr ze dvou jídel

Vážení rodiče, milí žáci, vážení strávníci, dovolujeme si Vám oznámit, že od května 2019 bude školní jídelna nabízet každou středu výběr ze dvou jídel. Objednávky budeme přijímat vždy do pondělí do 13:30 hodin. Pokud si nestihnete vybrat oběd v daném termínu, bude mít strávník ve středu automaticky oběd č. 1. Objednávání bude možné od čtvrtku 9. května 2019 po přihlášení na internetových stránkách www.strava.cz. Věříme, že tato rozšířená nabídka školní jídelny povede ke spokojenosti všech našich strávníků. 

Za tým školní jídelny
Alena Kandráčová, vedoucí 

všechny články v Novinkách ŠJ