pondělí14:30–16:00
čtvrtek7:30–9:00

V době úředních hodin je pro Vás k dispozici ve škole zástupce vedení školy (ředitelka školy,  zástupkyně ředitelky nebo vedoucí ekonomického a provozního úseku). V případě návštěvy školy v úředních hodinách použijte hlavní vchod a zvoňte. Pokud svou záležitost potřebujete projednat s konkrétním pracovníkem,  doporučujeme si dohodnout schůzku předem telefonicky. V případě, že si potřebujete cokoliv ve škole zařídit mimo tyto úřední hodiny, dohodněte si schůzku přímo s konkrétní osobou – telefonicky, e-mailem. Telefonicky nás můžete kontaktovat na mobilních telefonních číslech uvedených na webu školy ve všední dny v těchto časech:

pondělí, středa7:30–16:00
úterý, čtvrtek, pátek7:30–14:30

Konzultační hodiny pedagogických pracovníků základní školy pro rodiče a zákonné zástupce:

pondělí14:30–15:30 (vždy po telefonické domluvě)

Mgr. Olga Síbrtová, ředitelka