Družinky se přihlásily do soutěže a Vy jim můžete pomoct!

Haló, haló, družinka Tygříků pod vedením Mgr. Ondřeje Švrčka a družinka Smajlíků pod vedením Ing. Alice Červenkové prosí širokou veřejnost o pomoc. Družinky se přihlásily do probíhající soutěže již třetího ročníku Namaluj si svého Tygra. Soutěž se vztahuje ke knihám Tygr dělá uáá, uáá, Jak se krotí tygr a Jak se domluvit s tygrem od autorů Kamily a Petra Kopsových. Letošním tématem je „Co můj tygr miluje?“ Proto prosíme všechny příznivce, známé i neznámé, rodiče, prarodiče, spolužáky, učitele a sousedy o hlasování, které končí již 30. listopadu 2019! Děti se moc snažily a jejich výsledky si můžete prohlédnout na níže uvedeném odkazu. Tam právě naleznete i hlasování, takže pokud se Vám jejich práce libí, prosíme o podporu v podobě kliknutí na ikonku LIKE! O dalším postupu Vás budeme informovat nebo nás sami můžete sledovat na Facebooku. Moc děkujeme!

Své Tygry nám poslaly také děti ze Školní družiny ZŠ a MŠ Lichnov, okres Nový Jičín a poslal nám je pan vychovatel…

Zveřejnil(a) Namaluj si svého Tygra dne Středa 13. listopadu 2019