Mikuláš se svým tradičním i netradičním doprovodem zavítal do školy i školky

V pátek 3. prosince 2021 jsme pro celou školu připravili mikulášskou nadílku. Všichni deváťáci, kteří ten den přišli do školy, se zapojili. Mikuláše doprovázelo pět čertů, osm andělů a dva „antikovidi“ – ti dbali na dodržování hygienických pravidel, takže nabízeli dezinfekci rukou a upozorňovali na nasazení roušek v jednotlivých třídách. Prošli jsme všechny třídy, od prvňáků až po VIII. B, dokonce jsme se podívali i do mateřské školy (ovšem v menším počtu). 

Děti byly různé – některé se na nás těšily, dokonce si pro nás připravily písničku i sladkou odměnu, někde se nás bály, někde jim bylo skoro do pláče, i když jsme měli moc hodné čerty. Na druhou stranu některé děti s námi chtěly i odejít, aby zjistily, jak to v tom pekle vlastně vypadá. Našly se i takové děti, které s námi ani nechtěly mluvit, ale nakonec se vždy třídou rozezněla nějaká hezká písnička nebo básnička.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Jsme moc rádi, že se tato tradiční akce v náročném covidovém období mohla uskutečnit. Moc jsme si to užili!

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Žáci IX. třídy