Poděkování Spolku rodičů a přátel školy za organizaci akce Čím budu, až vyrostu

Spolek rodičů a přátel školy při naší mateřské a základní škole ve spolupráci se Sborem dobrovolných hasičů Lichnov uspořádal v sobotu 14. května na hřišti v Bordovicích akci pro děti nazvanou Čím budu, až vyrostu. Na děti čekala stanoviště, u kterých si mohly vyzkoušet různé profese: lékaře, hasiče, malíře, letušku, učitelku a další. Do připravených her se zapojilo 147 dětí, akci celkově navštívily zhruba tři stovky lidí. 

Mé poděkování patří všem jednotlivým členům SRPŠ, kteří se podíleli na organizaci, dále pak Obci Bordovice a místním fotbalistům za možnost uspořádat odpoledne pro děti na zdejším hřišti a využít bufet. Poděkování patří také všem účastníkům, kteří přispěli dobrovolným vstupným či nákupem občerstvení do kasičky SRPŠ. Celkový výtěžek se vyšplhal na 15 930 Kč, tato částka poputuje na podporu dětí a žáků naší školy. Mám velkou radost ze zdařilého počinu a děkuji za něj!

Mgr. Olga Síbrtová