Špekáčky dětem z družinky na Májové opékačce šmakovaly

V pátek 5. května 2023 si vychovatelky školní družiny, jejich asistentky a učitel Mgr. Ondřej Švrček objednali krásné slunečné počasí a připravili pro žáky Májovou opékačku.

„Žáci si měli donést špekáčky a pečivo, pro „zapomnětlíky“ jsme měli v tajné zásobě špekáčky i chleba, ale žáci nezapomněli! A tak jsme mohli opéct špekáček i panu učiteli Ondřeji Švrčkovi, který nám zajistil oheň a pečlivě se o něj staral,“ vypráví vedoucí vychovatelka školní družiny Lucie Vávrová, DiS.

Každý má svůj styl opékání, někomu stačí opéct špekáček jen lehce, jiný zase opéká pořádně, všichni ale byli s výsledkem svého kulinářského snažení spokojeni a ptali se, kdy bude další opékání.

„Poděkování patří všem vychovatelkám i asistentkám za pomoc s organizací a také panu učiteli Ondřeji Švrčkovi, bez kterého by žádné opékání nebylo,“ vzkazuje slova díků Lucie Vávrová.