Drobné ohlédnutí za soutěží Co se děje v lese?

Pojďme si ještě připomenout malou soutěž pro děti a dospělé, kterou vyhlásilo Muzeum vystěhovalectví v Lichnově a Myslivecké sdružení Lichnov – Bordovice v říjnu 2021 a do které se zapojila naše základní i mateřská škola. 

Celkem se soutěže zúčastnilo jedenačtyřicet žáků základních škol od první po šestou třídu, dvacet dětí z mateřských škol a nesoutěžních sedm skupinových prací školní družiny.

Nebyly nalezeny žádné obrázky

„Slavnostní vyhlášení proběhlo v neděli 3. října 2021ve 14 hodin v Muzeu vystěhovalectví. Přišly se podívat děti a jejich rodiče a také někteří třídní učitelé a asistenti pedagoga. Pěkně nám zarecitovala žákyně páté třídy Dita Macíčková,“ popisuje slavnostní den vedoucí školní družiny Lucie Vávrová, DiS. Vítězné práce dětí a žáků putovaly na Okresní myslivecký spolek do Nového Jičína, kde byly vystaveny. 

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Zde Vám představujeme výherce:

  • výherci v kategorii MŠ: 3. místo Štěpán Tichavský, 2. místo Filip Takács, 1. třída Kristýna Janyšková.
  • výherci v kategorii první až třetí ročník základních škol: Patrik Ermis (II. B), Radek Chalupa (II. B), Adéla Bolomová (I. třída).
  • výherci v kategorii čtvrtý až šestý ročník základní škol: Jasmína Gilarová (V. třída), Petra Mičkalová (V. třída).

Bc. Hana Horáková