Fotosoutěž Zimní radovánky má své šťastné vítěze

I přesto, že zima by už pomalu měla předat svou vládu jaru, zdá se, že ještě stále má, i teď v březnu, dost velkou sílu. Fotosoutěž na téma zimních radovánek však už byla ukončena, děti se při nich mohly vyfotit v průběhu ledna a února

Podrobnosti k soutěži a jejímu vyhodnocení sdělila iniciátorka akce, vedoucí vychovatelka školní družiny Lucie Vávrová, DiS.: „Chtěla bych moc poděkovat všem žákům a dětem, kteří se zúčastnili fotosoutěže Zimní radovánky. Účast byla velká, protože se zapojily děti nejen ze školy, ale fotografie posílaly i děti z mateřské školy, které se fotily právě se svými staršími sourozenci. A tak jsme se rozhodli ocenit nejen fotografie jednotlivců, ale vytvořili jsme i kategorii pro sourozence. Na děti čekaly pěkné ceny – knížky, společenské hry, hračky, omalovánky nebo lego náramky. Vy, kteří jste nevyhráli, však nezoufejte, již brzy pro vás připravujeme další družinovou soutěž!“

V kategorii jednotlivců byly vybrány fotografie žáků:

Anežka Kašparová (I. třída)
Aneta Fojtíková (I. třída)
Pavel Vaněk (I. třída)
Rozálie Alföldi (I. třída)
Veronika Němcová (III. třída)
Hynek Haluška (III. třída)
Lukáš Osterezy (IV. třída)

V kategorii sourozenců byly vybrány fotografie:

Sára Lukešová (I. třída), Sofie Lukešová (MŠ Sluníčka)
Vendula Pustějovská (I. třída), Oliver Pustějovský (MŠ Sluníčka)
Marek Takács (II.B třída), Filip Takács (MŠ Motýlci)