Už známe vítěze Lichnovské vrány

Ve středu 6. dubna 2022 se v družince Myšáků uskutečnila pěvecká soutěž, která má ve škole svou tradici již dlouho. Soutěž nese název Lichnovská vrána a letos ji zorganizoval a moderoval MgA. Jiří Najvar, který vybrané účinkující doprovázel na klavír. V porotě soutěže usedli pedagogové Mgr. Petra Stoklasová, Bc. Barbara Vaculínová a Blanka Ištvánková. Z jednotlivých tříd byli velmi pečlivě vybráni zpěváci a zpěvačky, kteří měli chuť si zazpívat před menším publikem. 

Na začátku si mohli všichni vychutnat příjemné vystoupení prvňáčků Vítej jaro ve vsi pod vedením třídní učitelky Mgr. Moniky Hanzelkové a asistentky pedagoga Jarmily Kociánové. A už se mohlo začít. První místo bylo oceněno pozlacenou trofejí ve tvaru houslového klíče a ukulele. Jak si naši žáci vedli a kdo získal pozlacenou cenu, se můžete podívat níže.

Kategorie I. – II. třída

 1. Antonín Popelka (II. A třída)
 2. Megan Petrová (II. B třída)
 3. Sára Lukešová (I. třída)

Duo:

     2. Matyáš Pokluda + Gabriela Tichavská (I. třída)

Kategorie III. – V. třída

 1. Jakub Janeček (V. třída)
 2. Sebastian Daniž  (IV. třída)
 3. Štěpán Kačor  (V. třída)

Vít Horečka  (V. třída)

Duo:

 1. Sofie Kopelcová + Martina Hilscherová (V. třída)
 2. Kristýna Dobrozemská + Veronika Němcová (III. Třída)
 3. Jan Holub + Jakub Pustějovský (III. Třída)

Zvláštní cenu poroty za mimořádný hudební výkon získal Daniel Tichavský (IV. třída). 

Kategorie VI. – IX. třída

 1. Sára Valíčková (IX. třída)
 2. Sidney Rek (VII. třída)
 3. Patrik Keller (IX. třída)

Duo:

 1. Andrea Dobrozemská + Valerie Pustějovská (VI. B)

     3.  Tereza Ulčáková + Izabela Pustějovská (VI. A)

Blahopřejeme všem úspěšným pěvcům a těm odvážným děkujeme za odvahu vystoupit před publikem.

Bc. Hana Horáková