Naši fotbalisti přivezli bronz z okresního turnaje v Bílovci

V úterý 1. listopadu 2022 se v Bílovci uskutečnil fotbalový turnaj základních škol okresu Nový Jičín. Naši školu reprezentovalo třináct žáků od pátého do devátého ročníku, na zápas je doprovodil zkušený tělocvikář Mgr. Ondřej Švrček a asistentka pedagoga Bc. Radka Fluksová.

„Celkem byly přihlášeny čtyři týmy ze základních škol v Mořkově, Odrách a Hlučíně. Nejprve jsme rozebrali naši taktiku, potom jsme se šli před zápasem rozcvičit na hřiště. Naši kluci se drželi statečně a snažili se. Ze všech zápasů jsme dostali celkem tři body, za které jsme obdrželi třetí místo,“ popisuje postřehy z fotbalového dne Mgr. Ondřej Švrček.

Na závěr nechybělo ani fotografování jednotlivých týmů a ocenění nejlepších hráčů. Za naši základní školu obdržel ocenění Kryštof Sedlář z VIII. třídy. Tak to máme zase o důvod více se radovat – aneb slovy pana učitele Švrčka: „Jsme hrdí na předvedený výkon, druhé místo nebylo daleko.“

Rozpis zápasů a výsledky naleznete zde.

Bc. Hana Horáková