Děti ve školce vědí, že na svatého Martina zima svůj chod začíná

V pátek 11. listopadu 2022 slaví svátek Martin, proto všechny děti a paní učitelky popřály tomuto jmenovci vše dobré. Za malou chvíli navštívil školku svatý Martin.

„Děti už ví, kdo je to tento světec, protože si povídaly nejen o něm, ale i o pranostikách, které se k tomuto dni váží. Pro radost se o něm naučily i básničku, vytvořily koníka technikou tupování barev na papír, hledaly podkovy mezi ostatními obrázky a vybarvovaly portrét svatého Martina,“ popisuje aktivity v mateřské škole učitelka Mgr., Bc. Renata Dreslerová, DiS., s tím, že děti stihly zvládnout i překážkovou dráhu pro zdatné koníky a zazpívat si písničku. V závěru tematického dne si ozdobily kamínky.

„První sněhové nadílky se sice děti zatím nedočkaly, ale zato si užily krásný podzimní den na školní zahradě,“ shrnuje závěrem Renata Dreslerová.