Jak se uzdravuje stromeček? Děti ve školce to vědí díky Divadélku Koloběžka!

V pondělí 12. prosince 2022 mateřskou školu navštívilo Divadélko Koloběžka se svojí pohádkou na vánoční téma. „Abychom si navodili krásnou vánoční náladu, přijeli k nám na koloběžkách s příběhem Vánoční pohádka. Děti se seznámily s chlapečkem Honzou a holčičkou Haničkou, se kterými společně hledali v lese vánoční stromeček, který museli následně uzdravit,“ popisuje vánoční příběh učitelka ze třídy Sluníček Monika Štěrbová.

Jak se ale takový stromeček uzdravuje? No, přece cvičením a zdravým jídlem! Takže si s ním děti zacvičily a poté jej ozdobily jablíčky a oříšky. Na závěr pohádky se všichni dali do zpívání a rozloučili se známými koledami a s krásně ozdobeným blikajícím vánočním stromečkem.
„Dětem se představení velmi líbilo a věříme, že se díky němu na Ježíška těšily ještě více,“ uzavírá povídání Monika Štěrbová.